DANIŞMANLIK

Bürosu

Ticarî Danışmanlık

Şirket kuruluşu, tasfiye işlemleri, ortaklik gibi hususlarda yapilmasi gereken işlemlerle fuar ve diger organizasyonlara katilma işlemleri.


Müşterilerimize, ticari deneyimi olan bir uzman personel ; satınalma veya satış konularında amaca ulaşabilmesi için eşlik eder.

 

 


Hukukî Danışmanlık

Müşterilerimize, şirketimizin Avukat bürosunun, Ticaret Hukuku, Maliye Hukuku, Ceza Hukuku, ve Uluslararası Hukuk Uzmanı Avukatlarını tahsis ederiz.

Alacaklar, Borçlar, Vergiler, Şarzlar, Anlaşmazlıklar gibi işlemlerle, İş ortaklığı, sosyal işler, satış, satın alma, vs. yazılı sözleşmelerinizi, evrakların çevrisini , tüm devlet dairelerinde yapılacak işlemlerinizi , Fransız Hukuku Kanunları Çerçevesinde hazırlar ve takip ederiz.


 

 


Fuar Departmanı

Firmamız Fuar departmanı, uluslararası bütün fuarlarla ilgili katılımcı ve ziyaretçilere ayrı ayrı programlar hazırlar ve katılmış olduğunuz fuar ile ilgili size her türlü danışmanlık hizmetini verir.

 

  • Uçak Biletleri
  • Otel Rezervasyonları
  • Transfer Hizmetleri
  • Rehberlik Hizmetleri
  • Tercümanlık Hizmetleri

 

 


AB AGENCE


AB Agence Avrupa Birliği ve Türkiye arasında karşılıklı anlayış, iletişim ve bilgilendirmeyi amaçlayan, bağımsız ve tarafsız bir internet haber portalıdır.
© Copyright. All Rights Reserved