Firmamız

Hakkında

AB Agence, sektörde 20 yıllık tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana gelişerek, marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın merkezi Paris’te olmak üzere yurt dışında birçok ülkede, partner firmaları aracılığıyla farklı markalarla hizmet vermektedir.

Başarı anahtarının, müşterilerine kaliteli hizmetten geçtiğinin bilincinde olan ajansımız misafirlerine bir çok hizmetler sunmaktadır. Özellikle kurumsal firma bazında çalışmayı kendisine amaç edinmiş olan şirketimiz,çalışmalarında hizmet kalitesine son derece önem vermektedir. Şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalarda gerek yerli, gerekse yabancı şirketlerin beğenisini kazanan AB Ajans, teknoloji insanının hedeflerini ve isteklerini çok iyi bilen ve ona göre hareket eden profesyonel bir ekiple çalışmaktadır.

Hedefimiz, hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yenilikçi ve butik hizmet sunarak Türkiye’de ve uluslararası alanlarda tanınmış bir marka olmak.Adnan Basturk

AB Agence Kurucusu

Vizyonumuz


Hizmet sunduğu misafirlere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara, yenilikçi ve butik hizmet sunarak Türkiye’de ve uluslararası alanlarda tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz


Değişimi doğru tahmin edip, doğru kaynaklarla, değişimi herkesten önce yakalayan bir firma olmak ve müşterilerimizi bu gelişim sürecine dahil etmek.


AB AGENCE


AB Agence Avrupa Birliği ve Türkiye arasında karşılıklı anlayış, iletişim ve bilgilendirmeyi amaçlayan, bağımsız ve tarafsız bir internet haber portalıdır.
© Copyright. All Rights Reserved