Mutlaka sizin için de bir fuar vardır...

Amacımız, zamanın ve teknolojinin hızla değiştiği çağımızda, yenilikleri sizlerin adına takip etmek ve AB Agence tecrübesi ile birleştirerek uygun ekonomik koşullar çerçevesinde en iyi hizmeti sizlere sunmaktır.


Tanımak ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımız şirketinize, sektörümüzle ihtiyaç duyacağınız her konuda yardımcı olmak bizlere gurur ve kıvanç verecektir

Aşağıdaki hizmetlerimiz sizlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşecektir. Lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz.

  • Fuar organizasyonu
  • Yurt dışı tur
  • Kongre ve seminer organizasyonu
  • Bayi toplantısı
  • Teşvik gezisi
  • Özel organizasyon
  • Yurt dışı otel konaklama

Zaman sizin için önemliyse, en son teknolojiden faydalanmayı tercih ediyorsanız, başarıya tutkunsanız, organizasyonlarınız için doğru adresi seçtiniz.


Hizmetlerimiz

Uluslararası bütün fuarlarla ilgili, katılımcı ve ziyaretçilere farklı programlar hazırlamakta ve katılmış olduğunuz fuar ile ilgili size her türlü danışmanlık hizmetini verimektedir.

 


Kurumsal konferanslar, seminer ve eğitim toplantılarınız için size bu konuda en uygun hizmeti sunmaktadır.


 


Firma ve kurumların özellikli beklentilerine yaratıcı yaklaşımlar içeren teşvik gezileri, özel seyahat programlarınızda üstün hizmet veren uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

 


Ulusal ve Uluslararası kongre tasarım ve uygulamaları konusunda organizasyonlarınız için gerekli tüm beklentileriniz karşılanmaktadır.

 


Firmamız Yardımlaşma Departmanı, özel organizasyonlarınız ile ilgili fikir üreterek, farklı alternatiflerle firmalara bu anlamda yardımcı olur.

   Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar


  Fuar Departmanı


  Teşvik Departmanı


  Kongre Departmanı


  Yardımlaşma Departmanı


  Toplantı Departmanı

Firmamız Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlar Departmanı, resmi tatil günlerinde özel paketler hazırlamamız dışında sizin isteklerinize özel turlar da hazırlamaktadır.

 


İŞ SEYAHATLERİ

İhraçatçı, İthalatçı, Sanayici, İmalatçı ve siz müteşebbis işadamlarımız; uzmanlık alanımız olan Fuar - Bayi - Seminer - Kongre ve Tur Organizasyonlarını en iyi şekilde yaparak, doğru, kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz.

HEDEFİMİZ

EN İYİSİNİ SUNMAK

Her sene düzenli olarak hazırladığımız ve çok ender bulacağınız Fuar Takvimi'ni sizlerin bilgisine sunarak dünya fuarlarının takibini kolaylaştırıyoruz..


Teknolojik gelişme sürecini yaşadığımız bu yıllarda, yurtdışında iş bağlantıları olan siz değerli işadamlarımıza, yüksek sezonlarda ve sıkışık fuar dönemlerinde yurt dışı hotel rezervasyonlarınız ve uçak bilet rezarvasyonlarınız için, gelişmiş online bilgisayar sistemlerimizle hizmet vermekten kıvanç duyarız.


AB Agence olarak amacımız, sizlerin en yakın danışmanınız olarak zamanın ve teknolojinin hızla değiştiği çağımızda dünyadaki yenilikleri siz değerli dostlarımız adına izleyip turizm tecrübemizle birleştirerek en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti sunmaktır.


AB AGENCE

FİRMANIZIN

FRANSA AYAĞI

AB AGENCE


AB Agence Avrupa Birliği ve Türkiye arasında karşılıklı anlayış, iletişim ve bilgilendirmeyi amaçlayan, bağımsız ve tarafsız bir internet haber portalıdır.
© Copyright. All Rights Reserved